Informacje dotyczące sytuacji COVID-19. Dowiedz się więcej.

Zaloguj
Zacznij teraz

Partner będący wiodącym dostawcą mPOS

Sprawdź historie sukcesu naszych Partnerów lub skontaktuj się z nami

  • Skontaktuj się z nami
  • Sprawdź historie sukcesu

Klienci korporacyjni

Utrzymanie wielu terminali jest dorgie ze względu miesięczne opłaty. Problemy przysparza także ich brak mobilności. SumUp, dzięki rozwinięciu wielofunkcyjnego produktu oraz elastycznemu podejściu do klienta, może zaoferować rozwiązania dostosowane do Twoich konkretnych potrzeb. Wiele z nich dostępnych jest dla klientów korporacyjnych od ręki przez nasz SDKs i APIs,

Korporacje, które zaufały SumUp

Dostawcy oprogramowania

Płatności bywają skomlikowane, ale nie z SumUp. Partnerzy mogą używać naszego iOS, Android i Windows SDKs albo eCom API, aby umożliwić klientom dokonywanie transakcji kartami płatniczymi w ramach ich aplikacji lub strony internetowej. Wszystko to przy użyciu naszego systemu oraz naszych terminali. Z SumUp zapewnisz swoim klientom prawdziwie wielowymiarowe doświadczenie.

W celu uzyskania pełnej specyfikacji prosimy odwiedzić zakładkę SumUp for Developers

Dostawcy oprogramowania, którzy zaufali SumUp

Instytucje Finansowe

SumUp współpracuje z instytucjami finansowymi, aby móc zaoferować swoim klientom pełne rozwiązanie mPOS bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów na integrację. Możemy wdrożyć produkt w ramach współpracy w ciągu kilku dni.

Instytucje finansowe, które zaufały SumUp

Sklepy partnerskie

SumUp zapewnia nowoczesne narzędzie dla przedsiębiorców, wzbogacając ich ofertę sprzedaży. Jego nowoczesne opakowanie i efektywna komunikacja jego funkcjonalności powoduje duże zainteresowanie produktem.

Sprzedawcy, którzy zaufali SumUp

Partnerzy polecający

Szukasz możliwości wyposażenia swoich klientów lub członków w nowoczesne rozwiązanie mPOS? SumUp to właściwe miejsce. Nieważne czy działasz w branży projektowej, zrzeszeniu lekarzy czy w bezpośredniej sprzedaży, SumUp znajdzie rozwiązanie dla Twjego biznesu.

Partnerzy polecający, którzy zaufali SumUp

Skontaktuj się z nami aby uzyskać wiecej informacji o współpracy z SumUp

Skontaktuj się z nami