payleven logo payleven i SumUp są teraz jedną firmą. ZamknijDowiedz się więcej

Korzystaj z tego samego produktu i usług payleven jak dotychczas


Masz pytania? Sprawdź nasze Centrum Pomocy lub skontaktuj się z nami: +48 22 307 40 03.

Banki

Jesteś bankiem, który chce wzbogacić swoją ofertę o mPOS dla klientów biznesowych?

Jesteś we właściwym miejscu. SumUp współpracuje z wieloma bankami w celu zapewnienia kompletnego rozwiązania mPOS bez potrzeby kosztownej integracji. Z nami możesz wprowadzić produkt w ciągu kilku tygodni.

Systemy POS

Czy oferujesz narzędzie do zarządzania sprzedażą dla mikro i małych przedsiębiorców?

Płatności są wyzwaniem! Jednak nie dla Nas. Skorzystaj z naszego SDK na urządzenia iOS, Android i Windows i pozwól swoim klientom akceptować płatności kartami wewnątrz swojej aplikacji przy użyciu naszej technologi oraz terminala płatniczego. W celu zobaczenia pełnej specyfikacji wejdź na:
sumup.pl/developers

Duże firmy

Czy posiadasz dużą liczbę handlowców i potrzebujesz szczególnych funkcjonalności produktu? Chcesz negocjować prowizję przy zakupie wielu terminali płatniczych?

Utrzymanie tradycyjnych terminali płatniczych jest bardzo kosztowne z powodu miesięcznego abonamentu. Skontaktuj się z Nami, a my rozwiążemy Twój problem! Mamy bardzo elastyczne podejście oraz rewolucyjny produkt.

Co mówią o Nas partnerzy


"Nasi klienci są zachwyceni SumUp, a Nam najbardziej podoba się brak potrzeby ciągłego serwisowania urządzeń."

David Rickenbacher, Kierownik Produktu i Rozwój Rynku, UBS

Integracja SDK SumUp jest bardzo dobrym narzędziem, a oferowany terminal płatniczy robi wrażenie na wszystkich z naszej organizacji."

Douglas Stewart, Właściciel, Quetzal

"Akceptacja kart płatniczych w naszych sklepach i autobusach jest tak łatwa dzięki SumUp, technologia i Obsługa Techniczna jest na najwyższych poziomie."

– Jochen Engert, CEO, FlixBus

SumUp korzysta z plików cookies w celu dostarczenia jak najlepszej strony. Korzystając z tej strony zgadzasz się na naszą politykę plików cookies.

×