payleven logo payleven i SumUp są teraz jedną firmą. ZamknijDowiedz się więcej

Korzystaj z tego samego produktu i usług payleven jak dotychczas


Masz pytania? Sprawdź nasze Centrum Pomocy lub skontaktuj się z nami: +48 22 307 40 03.

Akceptacja kart płatniczych w salonach piękności

Zacznij teraz

Dołącz do zadowolonych Użytkowników SumUp

Każdego dnia tysiące przedsiębiorców takich jak Ty akceptuje płatności kartami z SumUp. Ty też możesz do nich dołączyć! Wystarczy, że już dziś zamówisz Terminal SumUp Air - terminal zbliżeniowy na własność ze stałą niską prowizją: 1,49% od transakcji.

beauty 2

Akceptuj płatności zbliżeniowo bez abonamentu i stałych opłat

SumUp to łatwy i tani sposób akceptacji kart płatniczych w salonach urody. Nie ponosisz żadnych stałych kosztów, a jedyną opłatą po zakupie terminala jest prowizja 1,49% od przyjętych płatności. Płacisz tylko wtedy, gdy przyjmujesz płatność kartą za Twoje usługi kosmetyczne.

Dowiedz się więcej
section 2

Idealne rozwiązane w salonie piękności jak i u klienta w domu

Terminal SumUp Air możesz zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie potrzebujesz przyjąć płatność. Jest to idealne rozwiązanie dla mobilnych salonów piękności. Połącz Terminal Air z Twoim smartfonem przez Bluetooth i akceptuj płatności zbliżeniowo. Urządzenie możesz w łatwy sposób naładować przy użyciu kabla mikro USB.

Dowiedz się więcej

Idealny partner dla Twojego biznesu

Cokolwiek robisz, SumUp Air jest idealnym sposobem przyjmowania płatności dla Twojego biznesu.

Więcej informacji

Każdego dnia tysiące mniejszych i większych firm korzysta z SumUp do akceptacji kart płatniczych. To dzięki nam stają się bardziej profesjonalni a ich przychody rosną. Zobacz czym zajmują się przedsiębiorcy, którzy wybrali SumUp!

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 22 307 22 30

SumUp korzysta z plików cookies w celu dostarczenia jak najlepszej strony. Korzystając z tej strony zgadzasz się na naszą politykę plików cookies.

×