Akceptacja kart płatniczych w sklepach

Zacznij teraz

Dołącz do zadowolonych Użytkowników SumUp

Tysiące przedsiębiorców takich jak ty akceptuje płatności kartami dzięki SumUp. Ty też możesz do nich dołączyć - wystarczy, że już dziś zamówisz terminal SumUp Air. Terminal na własność z jedną niską prowizja - 1,49% od transkacji.

Akceptuj płatności zbliżeniowo bez abonamentu i stałych opłat

SumUp to łatwy i tani sposób akceptacji kart płatniczych w handlu detalicznym. Nie ponosisz żadnych stałych opłat, a jedyną opłatą po zakupie terminala jest prowizja - 1,49% od sprzedanych produktów. Jeżeli w danym miesiącu wyjeźdzasz na zasłużony urlop, chowasz terminal do szafki i nic za niego nie płacić.

Dowiedz się więcej

Idealne rozwiązanie do sklepu i na weekendowe targi.

Terminal SumUp Air z łatwością mieści się w kieszeni dlatego możesz korzystać z niego zarówno w sklepie stacjonarnym jak i na weekendowych targach Połącz Terminal Air z urządzeniem mobilnym przez bluetooth i akceptuj płatności zbliżeniowo. Urządzenie możesz w łatwy sposób naładować przy użyciu kabla mikro USB.

Dowiedz się więcej

Zwiększ sprzedaż akceptując płatności kartami

Połącz terminal SumUp Air poprzez Bluetooth z darmową aplikacją na smartfon lub tablet i zacznij akceptować płatności kartami.

Więcej informacji

Każdego dnia tysiące mniejszych i większych firm korzysta z SumUp do akceptacji kart płatniczych. To dzięki nam stają się bardziej profesjonalni a ich przychody rosną. Zobacz czym zajmują się przedsiębiorcy, którzy wybrali SumUp!

Więcej informacji

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 22 307 22 30