Program Partnerski

Każdego dnia tysiące przedsiębiorców rozwija swoją firmę z SumUp. Pomóż im wybrać odpowiednie rozwiązanie do przyjmowania płatności kartą i otrzymaj pieniądze za każdy sprzedany terminal.

Najwyższa prowizja w branży

Zarabiaj do 30 € za każdy opłacony Terminal Air lub Terminal 3G.

Wysokiej jakości materiały marketingowe (obrazy)

Jako nasz Partner otrzymasz dostęp do dedykowanego Panelu Zarządzania. Dodatkowo możesz skorzystać z naszej spersonalizowanej strony w promocyjnej cenie.

Profesjonalne wsparcie

Możesz liczyć na wysoce wyspecjalizowanych pracowników SumUp, którzy będą Cie wspierać przez cały okres trwania współpracy.

Porady

Tak, możesz wykorzystać nasze logo oraz banery na swojej stronie internetowej

Tak, pisz opinie i artykuły o naszych produktach

Tak, zamieszczaj filmy w serwisie YouTube

Tak, korzystaj z naszych mediów społecznościowych i newslettera

Czego nie należy robić

Nie wprowadzaj w błąd potencjalnych klientów SumUp

Nie wykorzystuj swojego linku na stronach internetowych z kuponami lub ofertami

Nie wykorzystuj swojego linku do zakupu własnego terminala

Nie licytuj słów kluczowych naszej marki na kanałach PPC

Najczęściej zadawane pytania

Jak to działa?

Po sprawdzeniu Twojej aplikacji i aktywowaniu konta, prześlemy Ci unikatowy link, który będzie można wykorzystać na Twoim blogu lub stronie internetowej. Za każdym razem, gdy klient dokończy zakup przy użyciu Twojego linku, otrzymasz prowizję. Na wypadek gdyby złożenie zamówienia zajęło trochę więcej czasu, Użytkownik będzie przypisany do Ciebie dzięki zapisanym plikom cookies przez okres 30 dni po kliknięciu na link.

Czy są jakieś wymagania wstępne?

Konieczna jest obecność online (np. strona internetowa, blog lub kanał YouTube), najlepiej w obszarze finansów, biznesu lub innej pokrewnej dziedzinie. Nie musisz być jednak naszym klientem, aby zostać Partnerem.

Ile mogę zarobić będąc Partnerem SumUp?

Nie ma ograniczenia prowizji. Niektórzy z naszych Partnerów zarabiają nawet 20000 € miesięcznie.

Kiedy i w jaki sposób otrzymam wypłatę?

Wypłata może zostać zrealizowana w dogodnym dla Ciebie momencie. Wystarczy wysłać nam fakturę. Przetworzymy ją i wypłacimy całość prowizji bezpośrednio na Twoje konto bankowe. Pamiętaj jednak, że minimalna kwota wypłaty to 200 €.

Dołącz do nas już dziś

Z przykrością informujemy, że nie przyjmujemy nowych zgłoszeń ze względu na ograniczone zasoby, które w tej chwili mogą koncentrować się wyłącznie na naszych dotychczasowych partnerach. Proces przyjmowania zgłoszeń wznowimy przy okazji rozbudowywania naszego zespołu. Dziękujemy za zrozumienie.

Zaloguj się jako Partner