O nas

Zatrudniamy

O firmie

Jesteśmy wiodącym europejskim dostawcą usługi mobilnego terminala płatniczego (mPOS). Zaczęliśmy w 2012 roku i zbudowaliśmy naszą usługę płatniczą od podstaw, aby zrewolucjonizować branżę i obudzić przedsiębiorcę w każdym z nas. Stworzyliśmy unikalne urządzenie, które wraz ze smartfonem pozwala małym przedsiębiorstwom przyjmować płatności kartą wszędzie.

Niezależnie od tego, czy Użytkownicy SumUp prowadzą kawiarnię lub naprawiają samochody, chcemy tworzyć technologię dostępną dla każdego. Począwszy od rejestracji bez papierkowej roboty, aż do przyjęcia pierwszej płatności - nasza usługa jest prosta i przystępna. Tradycyjne oferty nie są przystosowane dla potrzeb małych firm, podczas gdy nasza jak najbardziej. Jesteśmy otwarci i uczciwi - nasz cennik jest prosty i nie ma żadnych ukrytych kosztów.

Nasza firma rozpoczęła działalność w sierpniu 2012 roku. Jesteśmy dumni z globalnego zasięgu naszej usługi, który zyskaliśmy od tego czasu - usługa jest dostępna na 31 rynkach, między innymi w Niemczech, USA i Brazylii. SumUp stale rośnie i jest wspierany przez American Express, BBVA, Groupon, Groupon, Holtzbrinck Ventures i wiele innych znanych inwestorów.

Na dzień dzisiejszy setki tysięcy małych przedsiębiorstw korzysta z SumUp do akceptacji kart płatniczych. Oprócz naszego autorskiego terminala i aplikacji mobilnej, stworzyliśmy również pakiet API oraz SDK dla integracji płatności SumUp z innymi aplikacjami i usługami.

Technologia

Firma SumUp jest autoryzowana jako instytucja pieniądza elektronicznego przez Central Bank of Ireland (numer referencyjny: C195030) w Republice Irlandii i ma certyfikaty EMV (Europay, Mastercard i Visa) oraz PCI-DSS, co gwarantuje, że płatności są przetwarzane z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Rejestracja w Central Bank of Ireland

Opatentowana przez SumUp platforma płatności kartami to pierwszy w pełni certyfikowany system EMV mPOS na świecie obejmujący cały proces płatniczy: terminal płatniczy, aplikację mobilną na iOS i Android, platformę do przetwarzania płatności oraz rozwiązanie w zakresie zapobiegania nadużyciom finansowym. Dodatkowo SumUp, jako jedyny dostawca mPOS na rynku, jest projektantem oraz producentem swojego własnego terminala płatniczego EMV.

Terminal SumUp Air jest najbezpieczniejszym sposobem akceptacji kart płatniczych i otrzymał pełną certyfikację od wielu regulatorów rynku:

Certyfikacja PCI PTS V4.0, SRED Certyfikacja EMV Poziom 1 & Poziom 2 Mastercard Pay Pass, Visa Pay Wave, American Express Expresspay MasterCard TQM Certyfikat MasterCard TIP, Visa ADVT Certyfikat Visa Ready

Zespół

Jesteśmy innowacyjni - opracowujemy własne rozwiązanie do akceptacji kart płatniczych, tak abyśmy mogli zawsze oferować najlepszą jakość i obsługę. Wiemy, jak istotne są płatności dla małych firm i dlatego używamy naszej technologii, aby rozwiązywać ich problemy. Wierzymy w otwartą i przejrzystą komunikację, a nie surowe reguły i hierarchie. Jesteśmy zespołem pracowitych i utalentowanych ludzi z jednym celem: stworzenie najlepszego sposobu na przyjmowanie płatności. Przed nami ogromne wyzwania, do realizacji których potrzebujemy inteligentnych oraz kreatywnych ludzi, aby wprowadzać innowacje i unowocześniać branżę płatniczą. Jeśli uważasz, że jesteś odpowiednim kandydatem do naszego zespołu -

Dołącz do nas