payleven logo payleven i SumUp są teraz jedną firmą. ZamknijDowiedz się więcej

Korzystaj z tego samego produktu i usług payleven jak dotychczas


Masz pytania? Sprawdź nasze Centrum Pomocy lub skontaktuj się z nami: +48 22 307 40 03.

O firmie

SumUp jest wiodącym europejskim dostawcą usługi mobilnego terminala płatniczego (mPOS) i wkrótce będzie globalnym dostawcą usługi akceptacji kart płatniczych.

Dzięki SumUp przedsiębiorcy mogą w bezpieczny sposób akceptować płatności kartami debetowymi i kredytowymi poprzez aplikację na swoim urządzeniu mobilnym (smartfon lub tablet). SumUp jest jedyną globalną firmą, która wyprodukowała swój własny mobilny terminal płatniczy opierający się na technologii EMV, terminalu i aplikacji mobilnej.

Firma rozpoczęła działalność w Sierpniu 2012 i od tego czasu jest dostępna na 15 rynkach - między innymi Wielkiej Brytanii, Niemczech i Brazylii. Siedziba firmy znajduje się w Londynie.

SumUp jest wspierany przez AmericanExpress, Groupon, BBVA.

Technologia

SumUp to licencjonowana Instytucja Płatnicza nadzorowana przez angielski Financial Conduct Authority (numer licencji 587718) oraz certyfikowana przez EMV (Europay, MasterCard i Visa) i PCI-DSS co zapewnia najwyższy standard autoryzowanych transakcji. .

Rejestracja FCA

SumUp to innowacyjna i jedyna na Świecie platforma płatności oparta na certyfikowanym systemie mPOS, która obejmuje cały proces płatności: terminal płatniczy, aplikację mobilną na iOS i Android, rejestrację oraz rozwiązanie z zakresu nadużyć finansowych. SumUp jest również projektantem oraz producentem swojego własnego terminala płatniczego EMV.

Terminal SumUp AIR jest najbezpieczniejszym sposobem akceptacji kart płatniczych i otrzymał pełną certyfikację od wielu regulatorów rynku:

  • Certyfikacja PCI PTS V4.0, SRED
  • Certyfikacja EMV Poziom 1 & Poziom 2
  • MasterCard TQM
  • Certyfikat MasterCard TIP, Visa ADVT
  • Certyfikat Visa Ready

Zespół

W SumUp pracuje ponad 150 osób z ponad 20 krajów nad dostarczeniem najlepszego rozwiązania do akceptacji kart płatniczych dla małych i średnich przedsiębiorców. Dowiedz się więcej na temat naszego zespołu oraz ofert pracy na stronie karier.

Kariera

SumUp korzysta z plików cookies w celu dostarczenia jak najlepszej strony. Korzystając z tej strony zgadzasz się na naszą politykę plików cookies.

×