Akceptacja kart płatniczych w salonach piękności

Zacznij teraz

Dołącz do zadowolonych Użytkowników SumUp

Tysiące przedsiębiorców takich jak ty akceptuje płatności kartami dzięki SumUp Air. Ty też możesz do nich dołączyć - wystarczy, że już dziś zamówisz terminal SumUp. Terminal na własność z jedną niską prowizja - 1,49% od transkacji.

Akceptuj płatności zbliżeniowo bez abonamentu i stałych opłat

SumUp to łatwy i tani sposób akceptacji kart płatniczych w salonach urody. Nie ponosisz żadnych stałych opłat, a jedyną opłatą po zakupie terminala jest prowizja - 1,49% od przyjętych płatności. Płacisz tylko wtedy gdy ktoś chce zapłacić kartą za twoje usługi kosmetyczne.

Dowiedz się więcej

Idealne rozwiązane w salonie piękności i u klienta w domu.

Terminal SumUp Air możesz zabrać ze sobą wszędzie tam gdzie potrzebujesz przyjąć płatność. Jest to idealne rozwiązanie dla mobilnych salonów piękności. Połącz Terminal Air z urządzeniem mobilnym przez bluetooth i akceptuj płatności zbliżeniowo. Urządzenie możesz w łatwy sposób naładować przy użyciu kabla mikro USB.

Dowiedz się więcej

Zwiększ sprzedaż akceptując płatności kartami

Połącz terminal SumUp Air poprzez Bluetooth z darmową aplikacją na smartfon lub tablet i zacznij akceptować płatności kartami.

Więcej informacji

Każdego dnia tysiące mniejszych i większych firm korzysta z SumUp do akceptacji kart płatniczych. To dzięki nam stają się bardziej profesjonalni a ich przychody rosną. Zobacz czym zajmują się przedsiębiorcy, którzy wybrali SumUp!

Więcej informacji

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 22 307 22 30